INKUBATOR KIJANEK-logo-733

RUSZ ZE SWOJĄ PRACĄ MAGISTERSKĄ W TE WAKACJE

30-minutowe bezpłatne konsultacje

Masz absolutną blokadę w trakcie pisania pracy magisterskiej?

Doskwiera Ci syndrom „białej kartki”?

Gonią Cię terminy?

Chcesz dobrze wypaść, ale paraliżuje Cię strach?

Czujesz, że sam/a nie dasz rady i nie wiesz kogo o radę zapytać.

Przestań zwlekać i zacznij działać już dziś. Zapisz się już teraz na darmowe, indywidualne konsultacje on-line, które pomogą Ci ruszyć z miejsca. Poniżej wpisz swoje imię i adres e-mail.

Rusz ze swoją pracą magisterską już teraz

Nie czekaj na cud, bo ani książę ani księżniczka na białym rumaku się nie pojawią!

Musisz sam/a zakasać rękawy i wziąć sprawy w swoje ręce.

Przestań zwlekać i zacznij działać już dziś.

1

całkowicie darmowe 30-minut, które pozwolą ci w końcu ruszyć z miejsca

2

spotykamy się w dogodnym dla Ciebie terminie

3

spotkanie przez Skypa lub inny komunikator

Cześć, jestem Magdalena Choda

jestem doktorem biologii oraz założycielką Inkubatora Kijanek, w którym pomagam studentom złapać wiatr w żagle

W swoim życiu napisałam dwie duże prace, magisterską i doktorską. Gdybym wtedy wiedziała to, co dziś wiem, wszystko byłoby dużo prostsze, a sam proces pisania i przygotowywania się do obrony nie byłyby ogromnym stresem. Dlatego właśnie pragnę dzielić się właśnie z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem, które nabyłam przez lata pracy na uczelni i w innych jednostkach naukowych.

„Borykałem się z brakiem motywacji, brakiem konkretnego planu. Nie wiedziałem z której strony ugryźć mój temat. Z polecenia umówiłem się z Magdą na rozmowę. Co mnie zaskoczyło to energia i profesjonalne podejście. Magdalena zdecydowanie wiedziała jakie problemy spotykają studenta na pierwszym etapie pisania pracy. Po pierwszej rozmowie udało mi się stworzyć mój konkretny plan działań na najbliższy czas. Teraz tylko trzeba zakasać rękawy i do pracy. Na szczęście na każdym etapie mam kontakt z Magdą, w razie pytań czy wątpliwości mogę śmiało się jej doradzić. Zdecydowanie polecam. „

Daniel Kostic (student, Planowanie Przestrzeni)

„Jestem szczerze zaskoczona pomocą jaką otrzymałam od Magdaleny. Już nie wiedziałam co dalej robić, pisać od nowa czy brnąć dalej w temat mojej pracy. Jakoś razem udało nam się znaleźć rozwiązanie. Magda pomogła mi uporządkować myśli i plan pracy. Teraz mogę tylko siąść i pisać. Co mi się spodobało, to to że mogę zapytać o wszystko. Nie czułam tej presji i powagi jak na spotkaniu z promotorem. To taka starsza, bardziej doświadczona koleżanka, która prowadzi cię w czasie zwątpienia i braku motywacji. Dziękuję za pomoc.”

Ania Leśniewicz (studentka, Finanse i Rachunkowość)

Przestań zwlekać i zacznij działać już dziś. Zapisz się już teraz na darmowe, indywidualne konsultacje on-line, które pomogą Ci ruszyć z miejsca. Poniżej wpisz swoje imię i adres e-mail.