¡Bienvenida! czyli Witaj!

Jeśli znalazłaś się na tej stronie, najprawdopodobniej znaczy to, że jesteś zainteresowana nauką języka hiszpańskiego, albo potrzebujesz pomocy w tej materii.

A ja mam nadzieję pomóc Ci w ogarnięciu tego tematu.

Jeśli nadal zastanawiasz się czy warto hiszpańskiego się uczyć czy nie, to może ten post pozwoli rozwiać twoje wątpliwości.

Uczymy się języków obcych z bardzo różnych powodów.

Czy znasz ten scenariusz ze szkoły podstawowej lub średniej: wkuwasz słownictwo, próbujesz ogarnąć gramatykę, a lista wyjątków nie ma końca. Uczysz się rzeczy, które wydają Ci się  nieprzydatne… A gdy przychodzi konfrontacja,  to trudno Ci wydukać zwykłe „dzień dobry”.  Przez głowę przelatują wszystkie tabelki odmian czasowników. Pojawia się panika, którego teraz czasu użyć. I ten lęk, że  i tak mnie nie zrozumieją.

Po kilku latach nauki i braku efektów, możesz pomyśleć, że nie masz głowy do języków, albo że może jesteś już za stara…

Okazuje się jednak, że przyczyna tkwi całkiem gdzie indziej. Niedopasowany system nauki do Ciebie i Twoich potrzeb. Brak systematyczności. I przede wszystkim brak określenia celu nauki języka obcego.

Co zatem z tym zrobić?  Jak się do nauki języka obcego zabrać?

Moim zdaniem najważniejsze jest ustalenie własnego celu nauki języka obcego. Równie ważnym jest aby samu sobie nie rzucać kłód pod nogi i nie wymagać od siebie perfekcyjnego mówienia i rozumienia.  A najważniejsze to wybrać najlepszą dla siebie drogę nauki języka obcego.

Ja proponuję Ci naukę języka hiszpańskiego online dostosowaną do Twoich potrzeb i celów.

Dowiedz się jak to wygląda w praktyce w 3 prostych krokach.

30-minutowa lekcja próbna podczas której sprawdzimy jak nam się razem pracuje i jakie są Twoje oczekiwania.

Po podjęciu decyzji pracy ze mną ustalimy, to co najważniejsze, czyli Twoje krótko- i długo- terminowe cele nauki jęzka hiszpańskiego online.

Stworzymy grafik naszych spotkań dostosowując ich częstotliwość do Twoich potrzeb. Będziemy pracować w 5 godzinnych pakietach po 60 minut. Cena pakietu od 400 zł. Wyłącznie online. Jeśli jeszcze nigdy nie uczyłaś się online, koniecznie przeczytaj o zaletach takiej nauki (link).

Wszystkie zajecia będę przygotowywać dla Ciebie indywidualnie. Jestem pewna, że nie będziesz się na nich nudzić i już po kilku spotkaniach zaczniesz mówić po hiszpańsku.

To Ty będziesz decydować o tematyce i rytmie Twojej nauki.

hiszpanski-baner boczny

 • Maria Sokołowska
  Gdy zapytałam Marię o to co jest dla niej najbardziej wartościowe w pracy ze mną, otrzymałam taką oto odpowiedź:   "Najbardziej wartościowe rzeczy pracy z Tobą: cudna atmosfera, Ty, lekcje są bardzo użyteczne jeśli chodzi o tematykę, brak zbędnych regułek gramatycznych, dostosowujesz naukę do mnie czyli jest to absolutnie "szyte na miarę".
  Maria Sokołowska
 • Aneta Łacwik
  Szukałam kogoś, dzięki komu poznam język hiszpański. Nie z książek czy gramatycznych ćwiczeń, ale z życia. Nie interesowało mnie perfekcyjne opanowanie hiszpańskiego. Chciałam poznać energię tego języka i czerpać radość, że się nim posługuję. Zajęcia z Magdą dają mi to wszystko. Bardzo się cieszę, że na nią trafiłam 🙂
  Aneta Łacwik
  Wysłowiona.pl
 • Agata Rybacka
  “Już od roku uczę się hiszpańskiego z Magdą i w końcu czuję się rozgadana! Od lat samodzielnie starałam się opanować hiszpański, ale wciąż brakowało mi poczucia, że mogę się porozumieć w tym języku. Dopiero dzięki cotygodniowym konwersacjom z Magdą nabrałam przekonania, że mówię po hiszpańsku. Wciąż daleka droga przede mną, ale mam satysfakcję, a to już coś! Magda, oprócz tego że jest bardzo sympatyczna, to jest przede wszystkim ciekawą i otwartą osobą. Rozmowy z nią zawsze są interesujące. Często jest dla mnie źródłem inspiracji i motywacji do rozwoju.”

  Agata Rybacka
 • Katarzyna Sokołowska-Macowicz
  Magda jest świetnym nauczycielem języka. Lekcje z nią nie są " koniecznością " i kolejną nudną lekcją, tylko czekam na nie z niecierpliwością jak na pogawędkę z przyjaciółką  🙂 W świetnej atmosferze wiedza sama się przyswaja. Nie wkuwam słówek, a po prostu poszerzamy zakres słownictwa w całkiem naturalny sposób. Ja chcę się nauczyć komunikować po hiszpańsku, a nie zaliczyć jakiś egzamin, więc nasze wirtualne spotkania to same praktyczne rzeczy, od wynajmu auta, przez zamówienie posiłku rozwiązanie problemów w hotelu po zakupy. Nigdy niespodziewana się, że polubię  uczyć się języka, a dodatkowo poznam tyle ciekawostek dotyczących kultury i zwyczajów hiszpańskich. Dzięki Magdzie jeszcze bardziej zakochałam się w Hiszpanii. Wiem, że to moje miejsce na ziemi 🙂 Dziękuję i polecam gorąco.

Jak uczę?

 • tylko przez skypa lub inny komunikator
 • zero podręczników i sztywnych ram, tylko żywy, codzienny język
 • możliwość kontaktu z „gente nativa
 • przybliżam hiszpańską kulturę i hiszpańską różnorodność
 • przygotowuję wszystkie zajęcia w sposób indywidualny

Z kim nie będzie mi po drodze?

 • z uczącymi się z przymusu
 • z tymi, którzy chcą zdać i zapomnieć
 • z osobami, które chcą tylko otrzymać „papierek”
 • z  „zagubionymi we mgle”, czyli osobami, które tak naprawdę nie wiedzą po co się uczą

A może poszukujesz tłumacza hiszpańskiego?

Oferuję tłumaczenia pisemne i ustne.

Na terenie Katalonii także tłumaczenia towarzyszące, zarówno indywidualne jak i grupowe (kongresy, wystawy, wycieczki)

Napisz do mnie.

https://www.inkubatorkijanek.pl/kontakt/

Quizás necesitas un traductor polaco↔español.

Ofrezco traducciones simples (orales y escritas).

En Cataluña, las traducciones acompañadas, tanto individuales como en grupo (congresos, exposiciones, excursiones etc)

Escríbeme

https://www.inkubatorkijanek.pl/kontakt/